X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Avesta Krylbo

już od 80 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Vaxjo
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Avesta Krylbo

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Avesta Krylbo

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Biala Podlaska - Borlange- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Lecisz z partnerem lub partnerką w podróż Biala Podlaska - Borlange, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości ciekawych zabytków w trakcie całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Biala Podlaska - Borlange. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem przez Internet przy pomocy naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed podróżą Biala Podlaska - Borlange wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan pojazdu, a więc wszystkie widoczne usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie wypożyczalnie informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.