X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Oulu

już od 1226 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Oulu

Bilety lotnicze Polska Oulu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 lis (nie)
Finnair
Oulu
01 gru (nie)
Finnair
Warszawa
24 lis (nie)
Finnair
Oulu
03 gru (wto)
Finnair
Warszawa
24 lis (nie)
Finnair
Oulu
04 gru (śro)
Finnair
Warszawa
23 lis (sob)
Finnair
Oulu
01 gru (nie)
Finnair
Warszawa
23 lis (sob)
Finnair
Oulu
03 gru (wto)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Oulu

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Oulu

Proces i rodzaje odprawy przed podróżą Biala Podlaska - Oulu- informator dla podróżujących

Wybierasz się w podróż samolotem Biala Podlaska - Oulu po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez proces odprawy? Na dodatek w sieci krążą informacje o różnych rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli organizator lotu daje taką możliwość?Niżej przedstawiamy krótki informator, który opisuje po kolei, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Definicja odprawy biletowo-bagażowej

Odprawa biletowo-bagażowa to proces zgłoszenia się na lotnisku Biala Podlaska - Oulu w dniu wylotu, podczas którego turysta otrzymuje kartę pokładową oraz nadaje bagaż rejestrowany. W zależności od rodzaju odprawy turysta jest zobligowany do pojawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Powszechną odprawą jest odprawa na lotnisku, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Biala Podlaska - Oulu. Po przybyciu na lotnisko należy odszukać odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu przez Internet lub bilet kupiony przy kasie biletowej. Oprócz tego będziesz mógł zważyć i nadać swoją torbę, jako bagaż główny, który zostanie przetransportowany przez załogę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i nadaniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia do samolotu. Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba przejść do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy turysta musi odłożyć do kuwety wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,jakie przewozi w bagażu kabinowym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Po zakończeniu kontroli bezpieczeństwa możesz przejść do odpowiedniej bramki (gate), skąd następuje wejście na pokład. Godzina wejścia na pokład znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia pasażerów na pokład samolotu.

Samodzielna odprawa na lotnisku

Znaczna część lotnisk międzynarodowych posiada automaty do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już wprawiony z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku sprawdź w Internecie czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska jest zlokalizowany oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż odprawiany. Wpisz do urządzenia dane z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do rezerwacji lotu oraz numer potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji danych otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje naklejkę do oklejenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zostawić w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W dobie Internetu przewoźnicy również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych klientów. Poza możliwością kupienia lotu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy odprawić się przed wylotem przez Internet. Taka odprawa odbywa się za pomocą formularza internetowego, który generuje się na stronie wybranego przewoźnika, zazwyczaj uruchamiana jest kilka dni przed podróżą. Po wpisaniu wymaganych danych, drukujemy kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli zamierzasz podróżować z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować oznaczenie  i przykleić na torbę. Niemniej jednak w dniu podróży obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu kontroli poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść na pokład pasażer musi mieć ze sobą wydrukowane w czerni karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana na osobnej kartce. Najważniejsze jest, aby wziąć ze sobą aktualne dokumenty, z których korzystałeś podczas odprawy.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Enontekio Ploeszti

Tanie loty Bogota Wrocław

Tanie loty Kithira Carrickfinn

Tanie loty St Moritz Jönköping

Tanie loty Satu Mare Forli

Tanie loty Aosta Knock

Tanie loty Lund Ronneby

Tanie loty Aalborg Savonlinna

Tanie loty Per Kramfors

Tanie loty Air Europa Lima Warszawa

Tanie loty KLM wylot z: Kralendijk