X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Pamplona

już od 753 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pamplona

Bilety lotnicze Polska Pamplona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 paź (wto)
Lufthansa
Pamplona
26 paź (sob)
Lufthansa
Warszawa
22 paź (wto)
Lufthansa
Pamplona
28 paź (pon)
Lufthansa
Warszawa
23 paź (śro)
Lufthansa
Pamplona
26 paź (sob)
Lufthansa
Warszawa
23 paź (śro)
Lufthansa
Pamplona
28 paź (pon)
Lufthansa
Warszawa
22 paź (wto)
Lufthansa
Pamplona
25 paź (pią)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Pamplona

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Pamplona

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Biala Podlaska - Pamplona- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Wybierasz się z rodziną w podróż Biala Podlaska - Pamplona, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc podczas całego wyjazdu? Jeśli posiadasz dodatkowe środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Biala Podlaska - Pamplona. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem online za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymagania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu samochodu, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Biala Podlaska - Pamplona wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w momencie oddania samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Herzogenbuchsee Kil

Tanie loty Örnsköldsvik Einsiedeln

Tanie loty Ronneby Brno

Tanie loty Porto Praga

Tanie loty Kouvola Buochs

Tanie loty Rapperswil Randers

Tanie loty Japan Airlines wylot z: Okinawa

Tanie loty Pamplona Palermo

Tanie loty Bol Buchs Sg

Tanie loty Villars-Sur-Ollon Nyborg

Tanie loty Tunisair wylot z: Genewa