X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Resita

już od 150 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
13 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
12 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
06 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
09 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 gru (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Resita

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Resita

Palacz w kabinie samolotu w czasie rejsu Biala Podlaska - Resita

Palenie to nałóg, który ciężko przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo wyobrazić sobie wielogodzinny rejs samolotem bez okazji do puszczania małego dymka. Niestety przepisy mające na celu ochronę innych pasażerów, w tym najmłodszych oraz kobiet w ciąży, nie pozwalają na palenie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Biala Podlaska - Resita i przygotowując wakacyjną walizkę.

Palenie zakazane

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, więc jeżeli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na czas lotu Biala Podlaska - Resita. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Biala Podlaska - Resita, czy połączenia z regularnymi przewoźnikami – zasady w każdym przypadku będą tak samo surowe. Co ważne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu zwyczajnych papierosów, jak i fajki czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienka – w każdym miejscu jest to zabronione!

Podróżnym czasem wydaje się, że podczas lotu Biala Podlaska - Resita można wymknąć się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, gdyż w samolotowych łazienkach znajdują się czujniki dymu. Nie warto usiłować obejść przepisów, gdyż może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą być tabletki i inne środki zmniejszające chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego rejsu, wybierzmy wariant podróży z przesiadkami. Wcale nie musi to być drogie: można przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa rejs z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie lotu Biala Podlaska - Resita

Jeżeli wybieramy tanie loty Biala Podlaska - Resita i planujemy wakacje, na pewno zechcemy wziąć ze sobą swoje papierosy, aby nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych krajach są one naprawdę kosztowne, a nie zawsze nam zasmakują. Zanim zapakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z regulacjami celnymi związanymi z przewozem produktów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów musimy jeszcze pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.