X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Rijeka

już od 730 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Rijeka

Bilety lotnicze Polska Rijeka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
14 wrz (sob)
Lufthansa
Rijeka
21 wrz (sob)
Lufthansa
Rzeszów
14 wrz (sob)
Lufthansa
Rijeka
19 wrz (czw)
Lufthansa
Rzeszów
12 wrz (czw)
Lufthansa
Rijeka
21 wrz (sob)
Lufthansa
Rzeszów
12 wrz (czw)
Lufthansa
Rijeka
19 wrz (czw)
Lufthansa
Rzeszów
15 wrz (nie)
Lufthansa
Rijeka
21 wrz (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Rijeka

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Rijeka

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop doskonale wie, że zapakowanie się na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, odpowiednio je zwinąć, a także mieć na uwadze różne zdarzenia, które mogą zaistnieć w czasie wyjazdu Biala Podlaska -Rijeka. Bardzo ważną kwestią jest również dobór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Co lepiej sprawdzi się w podróży - torba czy walizka? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów.

Jakie zalety ma walizka

Chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci zapakować bagaż podręczny na lot Biala Podlaska -Rijeka? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje wady i zalety. Walizka posiadająca kółka jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie musimy zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka zrobiona z twardego plastiku doskonale zabezpiecza znajdujące się wewnątrz rzeczy przez urazami mechanicznymi, ale waży średnio 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Plusy i minusy torby

Z kolei torba jest wykonana z elastycznego tworzywa, co pozwala na spakowanie większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do minusów można zaliczyć ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Biala Podlaska -Rijeka? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku podstawowych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Na pokładzie samolotu nie można przewozić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, brzytw, golarek, czy śrubokrętów. Warto więc przejrzeć torbę i upewnić się, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a podróż na pewno przebiegnie bez problemów.