X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Sarmellek

już od 90 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Billund
10 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
14 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
10 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
17 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
08 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Sarmellek

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Sarmellek

Odwołany lub opóźniony lot Biala Podlaska - Heviz–Balaton. A co, jeśli lot Biala Podlaska - Heviz–Balaton jest opóźniony

Anulowany rejs – to właśnie najstraszniejszy kosmar podróżnych lecących z przesiadkami. Wizja opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także pozostałym podróżnym. Sprawdź, co zrobić, jeżeli twój samolot będzie odwołany albo będzie mocno opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie zdarzają się codziennie. To zazwyczaj niezbyt częste przypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą aurą, strajkami na w miejscu przylotu albo problemami mechanicznymi. Jednak nie ma to wpływu na to, że w czasie usłyszenia komunikatu, podróżujący zazwyczaj są niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie masz się czym martwić – nie będziesz zostawiony bez pomocy. Organizator lotu jest zobowiązany do pomocy.

Każda linia lotnicza, również tanie loty Biala Podlaska - Heviz–Balaton, mają obowiązek zarezerwowania ci miejsca następnym rejsie, jeżeli przez to nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto muszą zapewnić podróżnym jedzenie i picie, a jeżeli okres oczekiwania na nowy samolot mocno się wydłuża, również pokój w hotelu. Masz możliwość zorganizowania tego na własną rękę, dla przykładu wyszukując hotele w niewielkiej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

W przypadku, gdy rejs zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Przede wszystkim przewoźnik ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i przykładowo odwiezienia cię na kolejne lotnisko. Dodatkowo masz prawo także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Rekomensata należy się, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Można otrzymać zwrot ceny biletu. Wysokość odszkodowania mieści się w granicach od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Biala Podlaska - Heviz–Balaton. Nie dostaniesz go tylko w przypadku, kiedy opóźnienie było związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli na przykład wydarzeniem losowym.