X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Umea

już od 1253 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Umea

Bilety lotnicze Polska Umea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 sty (pią)
Brussels Airlines
Umea
07 lut (pią)
Malmo Aviation
Warszawa
02 lut (nie)
Brussels Airlines
Umea
06 lut (czw)
Malmo Aviation
Warszawa
02 lut (nie)
Lufthansa
Umea
05 lut (śro)
Malmo Aviation
Warszawa
01 lut (sob)
Austrian Airlines
Umea
07 lut (pią)
Malmo Aviation
Warszawa
02 lut (nie)
Lufthansa
Umea
07 lut (pią)
Malmo Aviation
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Umea

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Umea

Czy latanie samolotem jest bezpieczne?- poradnik dla pasażerów

Planujesz podróż do Biala Podlaska - Umea i marzysz, aby dotrzeć tam samolotem, niemniej jednak boisz się latania, a w Internecie natknąłeś się na opisy dotyczące wypadków lotniczych? Faktem jest, że jeśli dojdzie do wypadku z udziałem samolotu, to jest to spektakularne i mocno komentowane w prasie, jednak tych katastrof nie jest tak dużo. Jak przekonują fachowcy zajmujący się badaniem wypadków, rozwijające się lotnictwo i technologie przyczyniają się do minimalizacji wystąpienia usterek w maszynie , a także katastrof z innych przyczyn.

Bezpieczny samolot- aspekty techniczne, o których warto wiedzieć przed lotem Biala Podlaska - Umea

Bezpieczny samolot to taki, w którym możliwość wystąpienia usterki wiodącej do śmiertelnego wypadku jest nieskończenie mała. W obecnych czasach produkowane samoloty są tak konstruowane, by możliwość katastrofy była prawie niemożliwa. Konstruktorzy samolotu mają, przede wszystkim tak skonstruować konkretny podzespół, aby nigdy nie doszło do jego awarii. Zakładając, że jednak może dojść do usterki podzespołu, jego żywot powinien być tak określony, by móc wymienić go zanim nastąpi usterka. Dodatkowo, dla pełnego komfortu, niektóre zespoły są podwójne, a nawet potrójne, co umożliwia kontrolę samolotu w razie kilku nawet awarii naraz. W porównaniu z samochodami, konstrukcja samolotu i elementów znajdujących się w jego wnętrzu jest dużo bardziej trwała. Fotele pasażerskie wzmocniono w taki sposób, aby podczas wypadku lepiej trzymały się podłogi i nie były w stanie zmiażdżyć siedzących na nich pasażerów. Materiały, z których wykonane są obicia foteli czy dywany muszą być ognioodporne.

Zaawansowana elektronika

Urządzenia znajdujące się w kokpicie ostrzegają pilotów o wykrytej usterce, tuż po jej wystąpieniu, czyli w momencie kiedy czas na reakcję jest najlepszy, by nie dopuścić do poważnego wypadku. Dotyczy to także aspektów nie związanych z konstrukcją m.in. gdy samolot leci zbyt nisko lub o innych samolotach przelatujących w pobliżu. Do tego dochodzą zmodernizowanie systemy znajdujące się na ziemi. Wszystko po to, aby samolot nie wylądował na pasie, na którym znajduje się inna maszyna czy też nie wybrał zajętej drogi kołowania.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Biala Podlaska - Umea