X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Uzwil

już od 122 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
09 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
18 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Uzwil

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Uzwil

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- informator dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Biala Podlaska - Uzwil samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Biala Podlaska - Uzwil poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów objętych zakazem, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu atrap broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Biala Podlaska -Uzwil i planujesz przewieźć coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Biala Podlaska - Uzwil muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Wyjątek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Biala Podlaska - Uzwil:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Arnhem Akaslompolo

Tanie loty Inishmore Uzice

Tanie loty Landskrona Jerez De La Frontera

Tanie loty Thorshofn Grundarfjordur

Tanie loty Horta Kasos Island

Tanie loty Isafjordur Ravenna

Tanie loty Skovde Ryga

Tanie loty Varna Glarus

Tanie loty Hongkong Olbia

Tanie loty Fly Me Flinders Island

Tanie loty Turkish Airlines wylot z: Hiroszima