X
Ładowanie...

Tanie loty Biala Podlaska Visby

już od 66 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
30 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
21 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Biala Podlaska Visby

Przewodnik po lotach Biala Podlaska Visby

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla osób, które nigdy jeszcze nie podróżowały w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Biala Podlaska - Visby i czujesz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Nie spóźnij się na samolot

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, należy stawić się do odprawy około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której sprawdzany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Właśnie pakujesz walizkę na lot Biala Podlaska - Visby i zastanawiasz się, jakie rzeczy nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, żyletki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, nożyczek, żyletek, czy pilniczków do paznokci.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą lot Biala Podlaska- Visby? Pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażera będącego pod wpływem alkoholu oraz pasażerów, którzy nie stosują się do zaleceń personelu. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wtedy personel może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do wypłacenia rekompensaty.