X
Ładowanie...

Tanie loty Biarritz Bruksela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Biarritz Bruksela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Biarritz Bruksela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Biarritz Bruksela

Przewodnik po lotach Biarritz Bruksela

Podróż  Biarritz - Bruksela ze zwierzęciem na pokładzie

Planujesz lot Biarritz - Bruksela i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego kota na pokład samolotu? Poniżej prezentujemy warunki jakie są wymagane do przewozu zwierząt.

Niezbędna  zgoda  organizatora lotu

Transport zwierzęcia wymaga za każdym razem zgody linii lotniczych. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko określona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większa część rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport kotów. W trakcie rezerwacji lotu Biarritz - Bruksela należy poinformować organizatora lotu o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby przewoźnik doliczył opłatę oraz przekazał warunki przewozu.

Obowiązkowe dokumenty potrzebne do przewozu pupila

Przed podróżą sprawdź, że masz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Niektóre zwierzęta muszą mieć wszczepiony dedykowany mikroczip a jego numer wklejony do paszportu.

Szczepienie

Koty oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a termin szczepienia nie może być wcześniej niż termin wpięcia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Biarritz do Bruksela

Najczęściej małe psy przewożone są na pokładzie samolotu w wyznaczonym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby kot mógł wstać, położyć się i ruszać się i swobodnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Biarritz do Bruksela

Wszyscy przewoźnicy zezwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem opiekunem bez dodatkowych opłat.Procedura transportu jest tożsamy, jak w przypadku transportu innych psów.