X
Ładowanie...

Tanie loty Biarritz Dublin

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Biarritz Dublin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Biarritz Dublin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Biarritz Dublin

Przewodnik po lotach Biarritz Dublin

5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed podróżą samolotem

Podróż samolotem np. na trasie Biarritz -Dublin może być dla wielu pasażerów bardzo stresującym zdarzeniem - często nie znamy ograniczeń dotyczących zawartości walizek, przewozu zwierząt, czy samego kupowania biletów. Przeczytaj nasz poradnik, a zmniejszysz strach przez odlotem.

1. Sprawdzaj portale z promocjami

Jeśli zależy Ci na tym, żeby upolować bilet w atrakcyjnej cenie, skorzystaj z pomocy serwisów rezerwacyjnych, np. takich jak Fru.pl. Podaj swój adres e-mail, a dostaniesz informacje o promocjach i wyprzedażach. Możesz też zaznajomić się z usługą tzw. Alarmów Cenowych, a loty przesiadkowe sprawdzać przy użyciu systemu Smart Connection.

2. Tego nie zapakujesz do walizki

Istnieje wiele rodzajów rzeczy, których nie można wnosić z bagażem podręcznym. Zakazane są między innymi nożyczki, golarki, broń palna, szable, strzykawki z igłą, wędki, czy deskorolki. Na pokład samolotu Biarritz -Dublin nie wniesiesz także drutów do robótek ręcznych, śrubokrętów czy scyzoryków.

3. Transfer czy własne auto - co wybrać

Turyści mają do wyboru dwie opcje - dojazd na własną rękę lub skorzystanie z oferty transportu na lotnisko. Obie możliwości mają swoje wady i zalety. Transport umożliwia wygodną podróż bez zmartwień, z kolei własne auto gwarantuje więcej możliwości, a pojazd zawsze można zaparkować na strzeżonym miejscu postojowym.

4. Polisa turystyczna - czy warto

W czasie pobytu za granicą mogą wystąpić nieprzewidziane zdarzenia - choroba, pobyt w szpitalu, opóźnienie lotu Biarritz -Dublin, kradzież walizki. odpowiednia polisa ubezpieczeniowa sfinansuje koszty hospitalizacji, oraz zapewni odszkodowanie.

5. Zabierz na pokład ulubiony audiobook

Lot Biarritz -Dublin już niedługo? Pamiętaj, że w samolocie należy dostosowywać się do poleceń stewardess. Rozrywkę może zapewnić interesująca książka lub płyta ulubionego zespołu.