X
Ładowanie...

Tanie loty Biarritz Iasi

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 lut 13 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Biarritz Iasi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Biarritz Iasi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Biarritz Iasi

Przewodnik po lotach Biarritz Iasi

Czy w czasie lotu Biarritz - Iasi będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy planujemy przelot samolotem, to zazwyczaj martwimy się różnymi sprawami. Czy uda nam się zarezerwować najkorzystniejszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego przelotu. Zastanawiamy się, czy prawidłowo zrobimy odprawę, czy nie zgubimy walizki. Jednak mało kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego kierunku Biarritz - Iasi, ma szansę wystąpić jetlag.

Z jakiego powodu przy dalekich trasach Biarritz - Iasi pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy i problemy z koncentracją, które występują, kiedy nasz lot Biarritz - Iasi ma miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas ciało musi stracić kilka godzin – kiedy lecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, albo te kilka godzin zyskuje – jeżeli polecimy na zachód, co znosi lepiej. Dlatego zamawiając tanie loty Biarritz - Iasi oraz mając świadomość, że przelecimy przez parę stref. Warto sprawdzić, co zrobić aby to niemiłe wrażenie było minimalne.

Co kiedy będziemy lecieć Biarritz - Iasi na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Biarritz - Iasi i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to trzeba zacząć kłaść się odrobinę później spać. W ten sposób jeszcze przed podróżą przyzwyczaimy organizm do zmian. Kiedy już znajdziemy się na pokładzie, należy zrobić wszystko, aby nie spać. Możemy przejść się między fotelami, pić wodę, zjeść dania bogate w białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie przekąsek do samolotu, więc należy przyszykować sobie odpowiedni posiłek już wcześniej, aby był pobudzający. Jeżeli już przelot Biarritz - Iasi się skończył, to nie poddajmy się przemęczeniu. Idźmy spać dopiero w nocy. Dobrym planem okaże się być spacer w promieniach słońca, łatwiej przepędzimy chęć wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Biarritz - Iasi

Przelot Biarritz - Iasi z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała jest przelot Biarritz - Iasi z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, warto położyć się prędzej spać i tak samo wcześniej się budzić. Tutaj w czasie lotu Biarritz - Iasi opłaca się spać, a dopomogą nam w tym produkty pełne węglowodanów, oraz ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu na miejsce, warto dać sobie dzień na przyzwyczajenie się i próbujmy się dostosować do tamtejszych godzin spania oraz jedzenia.

Jeżeli posiadamy już zakupione tanie loty Biarritz - Iasi i nie mamy ochoty, aby jetlag popsuł nam podróż. To warto się do tego właściwie przygotować. Nie spożywajmy alkoholu, na miejscu przebywajmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po zajęciu miejsca ustawmy zegarek na godzinę, która będzie u celu, wtedy też prościej się na niego przestawimy.