X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Florencja

już od 623 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Florencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Florencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
13 lut (czw)
Lufthansa
Florencja
18 lut (wto)
Lufthansa
Gdańsk
13 lut (czw)
Lufthansa
Florencja
19 lut (śro)
Lufthansa
Gdańsk
13 lut (czw)
Lufthansa
Florencja
20 lut (czw)
Lufthansa
Gdańsk
13 lut (czw)
Lufthansa
Florencja
21 lut (pią)
Lufthansa
Gdańsk
13 lut (czw)
Lufthansa
Florencja
22 lut (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Florencja

Przewodnik po lotach Bilbao Florencja

maluch w podróży Bilbao - Florencja - poradnik dla rodziców

Organizujesz wycieczkę samolotem zmaluchem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy niewielką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Bilbao - Florencja.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Bilbao - Florencja

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach opiekuna linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne zniżki.

Niezbędne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem samodzielnie niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie podróży musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie dziecka z Bilbao do Florencja

Maluchy poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  tuż obok jestniezajęte miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub kup niemowlakowi miejsce. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięce

Czy dziecko może mieć walizkę zależy od linii, z usług której