X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Genua

już od 267 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
02 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
06 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
02 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Genua

Przewodnik po lotach Bilbao Genua

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Bilbao - Genua

Wyruszasz w podróż do Bilbao - Genua i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Bilbao - Genua przewoźnik ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Bilbao - Genua musisz obligatoryjnie zgłosić go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez organizatora lotu na trasie do Bilbao - Genua, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne torby, które w pełni chronią akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Genua bez szwanku.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Alicante Bari

Tanie loty Siros Altenrhein

Tanie loty Tortoli Oradea

Tanie loty Sigonella Hengelo

Tanie loty Kilkenny Rorschach

Tanie loty San Sebastian De La Gomera Mikkeli

Tanie loty Osijek Targu Mures

Tanie loty St Margrethen Walencja

Tanie loty Fuengirola Bronderslev

Tanie loty Tam- Brazilian Airlines Miami

Tanie loty Iran Air wylot z: Mashad