X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Girona-Barcelona Arpt

już od 284 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Girona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Girona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
22 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
30 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
26 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
21 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
26 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
21 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Bilbao Girona-Barcelona Arpt

Czego nie przewieziemy samolotem Bilbao - Girona przez granicę?

Jeśli jesteśmy na urlopie szukamy ciekawych rzeczy, które pomogą nam zatrzymać te niezwykłe momenty na dłużej. Ale trzeba pamiętać, że nie wszystko będziemy mogli przewieźć do kraju, nawet jeśli zdecydujemy się na tanie loty Bilbao - Girona. Dlatego zanim dokonamy transakcji, trzeba się zorientować co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego nie. Przewoźnicy na swoich witrynach internetowych posiadają odpowiednie informacje na ten temat, więc należy się z nimi poznać.

Na przelot Bilbao - Girona nie możemy zabrać nic co pochodzi od zwierząt

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że na przelot nie możemy zabrać nic, co jest pochodzenia zwierzęcego. Żadnych nalewek z wężem, biżuterii z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Co więcej, trzeba również pamiętać, że tanie loty Bilbao - Girona nie zezwolą nam na przewiezienie muszli czy koralowców, jak też należy przestać myśleć o niektórych roślinach, jak choćby tych owadożernych. Im rzetelniej poznamy się z listą zakazanych przedmiotów, tym większa jest szansa, że tych zakupionych rzeczy nie będziemy musieli pozostawić na lotnisku podczas kontroli.

Czego jeszcze nie przywieziemy?

Należy wiedzieć, że produkty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Bilbao - Girona nie pozwolą nam wziąć na swój samolot także rzadkich przedmiotów sztuki, drogich antyków, czy oryginalnych rycin. Jeżeli w czasie kontroli na przelot Bilbao - Girona zawartość naszego bagażu zacznie tworzyć niejasności, to ta rzecz z tego bagażu zostanie usunięta. Powinniśmy jednak już wcześniej się dowiedzieć, co możemy wziąć a co nie, aby potem nie było zawiedzenia.

To, że korzystamy z propozycji, którą prezentują dla nas tanie loty Bilbao - Girona, nie oznacza, że możemy przewozić wszystko co tylko chcemy. Są określone ograniczenia, do których musimy się zastosować. Przy wątpliwościach, zawsze też możemy się kontaktować z danym przewoźnikiem, aby sprawdzić, czy to co chcemy wziąć będzie dozwolone czy nie. Im dokładniej zapoznamy się z tymi wytycznymi, tym mniej będziemy się stresować przy kontroli, bo będziemy wiedzieli, że w żaden sposób nie przekraczamy zasad.