X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Granada

już od 155 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Granada

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Granada
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
09 cze (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Granada
15 cze (sob)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Berlin
18 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Granada
21 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Granada
18 lut (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Barcelona
06 cze (czw)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Granada
12 cze (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
06 cze (czw)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Granada
13 cze (czw)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Granada

Przewodnik po lotach Bilbao Granada

Będziemy mieć nadbagaż na samolot Bilbao - Granada?

Chociaż bardzo się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie dało nam się zapakować do walizki o rozmiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, które rzecz jasna będą wiązały się z dodatkową opłatą. Ale, warto wiedzieć, co powinniśmy zrobić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli wyszło, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary oraz ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Bilbao - Granada mają zazwyczaj ustaloną stałą kwotę od każdego kilograma ponad ustalenia, a w przypadku regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym wyższa będzie zapłata. Co ważne, dość często możemy za taki nadbagaż płacić wcześniej, więc jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne ustalone przez przewoźników, to trzeba z tego skorzystać. Wówczas również będziemy płacić za ten nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba też wiedzieć, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Bilbao - Granada taki bagaż nie będzie mógł przekroczyć wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Powinniśmy rozkładać na kilka walizek w czasie lotu Bilbao - Granada

Jeżeli taki bagaż przekracza ustalone normy, to musimy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z dodatkowymi płatnościami za taką drugą walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na stronie, która oferuje nam te tanie loty Bilbao - Granada. Co ważne, to nie możemy wziąć paru walizek o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dopuszczalnego limitu, musimy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie ma tu oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe i warto je znać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, aby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Bilbao - Granada dają nam możliwość wykupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak pamiętać, że płacąc za niego prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.