X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Newcastle

już od 96 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Newcastle

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Newcastle
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
23 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
29 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
30 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Newcastle

Przewodnik po lotach Bilbao Newcastle

Co z telefonem w czasie latania Bilbao - Newcastle?

Z pewnością niejednokrotnie oglądając w filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączania smartfonów. Jednocześnie wiemy, że do samolotu Bilbao - Newcastle możemy zabrać urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie działa oraz czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Trzeba je okazać w czasie kontroli na lot Bilbao - Newcastle

Do samolotu mamy prawo wziąć niektóre sprzęty, mimo wszystko zawsze powinniśmy je pokazać w czasie kontroli osobistej. Wtedy należy je wyjąć z bagażu oraz wsadzić do specjalnego pojemnika. Warto powiedzieć, że tanie loty Bilbao - Newcastle pozwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, ale korzystanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również możemy zabrać na lot Bilbao - Newcastle, lecz nie będziemy mogli z nich skorzystać?

W którym momencie możemy włączyć sprzęty elektroniczne w czasie lotu Bilbao - Newcastle?

Nawet jeżeli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie krótkiej opcji przelotu, może się okazać, że będziemy się nudzili oraz będziemy poszukiwali rozrywki. Przez to możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale w konkretnym czasie. W czasie lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Bilbao - Newcastle, oczekują całkowitego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłóciły pracy komputerów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Ważne jest jednak, aby przez cały lot Bilbao - Newcastle, były one ustawione w opcji „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu Bilbao - Newcastle powinny okazać się być wyłączone.

Pomyślmy o pozostałych podróżnych

Jeżeli chcemy skorzystać z możliwości jaką dają nam tanie loty Bilbao - Newcastle oraz włączyć urządzenia elektroniczne, to możemy. Ale wiedzmy, że w samolocie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać pozostałym podróżnym. A podczas danego lotu Bilbao - Newcastle musimy słuchać próśb obsługi lotu.

Koniecznie zobaczmy jakie będą zasady korzystania z przeróżnych sprzętów podczas lotu Bilbao - Newcastle. Sprawdźmy, w którym momencie możemy je uruchomić, a w którym muszą być wyłączone i w jaki sposób możemy je wnieść na pokład. Tylko wtedy, mamy prawo mieć pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.