X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Rosario

już od 4230 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rosario

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rosario
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 sty (nie)
Turkish Airlines
Rosario
18 sty (pią)
Aerolines Argentinas
Warszawa
07 sty (pon)
KLM
Rosario
20 sty (nie)
Gol Transportes Aereos
Warszawa
06 sty (nie)
Alitalia
Rosario
21 sty (pon)
Aerolines Argentinas
Warszawa
06 sty (nie)
Alitalia
Rosario
22 sty (wto)
Aerolines Argentinas
Warszawa
07 sty (pon)
Alitalia
Rosario
21 sty (pon)
Aerolines Argentinas
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Rosario

Przewodnik po lotach Bilbao Rosario

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla podróżnych

Planujesz lot samolotem do Bilbao - Rosario i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Bilbao - Rosario oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Bilbao - Rosario, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych pasażerów. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: przedmioty wartościowe, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu żywności oraz płynów w bagażu rejestrowanym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.