X
Ładowanie...

Tanie loty Bilbao Salwador

już od 2030 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Salwador

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Salwador
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 gru (wto)
TAP (Air Portugal)
Salwador
21 sty (wto)
TAP (Air Portugal)
Berlin
31 gru (wto)
TAP (Air Portugal)
Salwador
22 sty (śro)
TAP (Air Portugal)
Berlin
31 gru (wto)
TAP (Air Portugal)
Salwador
24 sty (pią)
TAP (Air Portugal)
Berlin
31 gru (wto)
TAP (Air Portugal)
Salwador
25 sty (sob)
TAP (Air Portugal)
Berlin
01 sty (śro)
TAP (Air Portugal)
Salwador
21 sty (wto)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bilbao Salwador

Przewodnik po lotach Bilbao Salwador

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Bilbao - Salwador

Lecisz w podróż do Bilbao - Salwador i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Bilbao - Salwador organizator lotu ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Bilbao - Salwador musisz obowiązkowo zadeklarować go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez organizatora lotu na trasie do Bilbao - Salwador, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne torby, które w pełni chronią akcesoria oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeśli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Salwador w całości.