gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Billund Doha

już od 1623 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Doha

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Doha
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 sty (czw)
Pegasus Airline
Doha
08 lut (pią)
Pegasus Airline
Berlin
29 sty (wto)
Royal Jordanian
Doha
07 lut (czw)
Royal Jordanian
Berlin
29 sty (wto)
Royal Jordanian
Doha
09 lut (sob)
Royal Jordanian
Berlin
31 sty (czw)
Royal Jordanian
Doha
07 lut (czw)
Royal Jordanian
Berlin
31 sty (czw)
Royal Jordanian
Doha
09 lut (sob)
Royal Jordanian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Billund Doha

Przewodnik po lotach Billund Doha

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Billund - Doha

To czy pociecha może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym podróżujesz do Billund - Doha. Głównie to kwestia wieku malucha oraz linii lotniczych, z którymi lecisz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku do 24 miesięcy znaczna część linii lotniczych podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu rejestrowanego zaadresowanego na dane niemowlaka. Gdy maluch skończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż odprawiany a warunki jego transportu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Billund - Doha. Niektórzy przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów na pokład możesz zabrać wózek spacerówkę, który nie jest liczony do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagażowej  tylko przekaż załodze tuż przed wejściem na pokład samolotu Billund - Doha. Wózek ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Billund, jak i po lotnisku docelowym w Doha. Jeśli dana linia lotnicza narzuca transport malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale zdarza się, że odliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego rodzica. Inne akcesoria dziecięce nie nadające się bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba nadać jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z dzieckiem opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz zabrać na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.