gs
X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Billund Gdańsk

już od 850 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Billund Gdańsk

Bilety lotnicze SAS Billund Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Billund
17 wrz (pon)
SAS
Gdańsk
19 wrz (śro)
SAS
Billund
17 wrz (pon)
SAS
Gdańsk
18 wrz (wto)
SAS
Billund
22 sie (śro)
SAS
Gdańsk
29 sie (śro)
SAS
Billund
22 sie (śro)
SAS
Gdańsk
28 sie (wto)
SAS
Billund
14 wrz (pią)
SAS
Gdańsk
19 wrz (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Billund Gdańsk

Przewodnik po lotach SAS Billund Gdańsk

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak szeroka, że możemy udawać się w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Billund - Gdańsk linią Scandinavian Airlines, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Zatroszcz się o zdrowie dziecka

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z dzieckiem warto zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy również zweryfikować stan zębów u dentysty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas wyjazdu. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi można także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, utraconych walizek, kradzieży rzeczy osobistych i transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Billund - Gdańsk linią Scandinavian Airlines

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wejściem na pokład.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Billund - Gdańsk linią Scandinavian Airlines? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się także materiały opatrunkowe, mokre chusteczki, antybiotyki czy elektrolity.