X
Ładowanie...

Tanie loty Billund Zagrzeb

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Billund Zagrzeb

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Billund Zagrzeb

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Billund Zagrzeb

Przewodnik po lotach Billund Zagrzeb

maluch w podróży Billund - Zagrzeb - poradnik dla opiekunów

Planujesz lot samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy niewielką zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Billund - Zagrzeb.

Wiek dziecka a cena biletu do Billund - Zagrzeb

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna przewoźnik nie żąda opłaty albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obligatoryjne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie niemowlaka z Billund do Zagrzeb

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć dziecko pasami do fotela lub zarezerwuj maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy pociecha może posiadać bagaż podręczny zależy od linii, z usług której