X
Ładowanie...

Tanie loty Birmingham Rennes

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Birmingham Rennes

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Birmingham Rennes

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Birmingham Rennes

Przewodnik po lotach Birmingham Rennes

Lot Birmingham - Rennes z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Birmingham - Rennes i myślisz o zabraniu ze sobą bicykla? Niżej przedstawiamy niewielki poradnik, o czym pamiętać aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Sposobów na transport roweru jest wiele. Na rynku są dostępne specjalne bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy organizator lotu z góry informuje o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów oragnizatora lotu. Wadą kartonu jest niska wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na okres lotu Birmingham - Rennes

Zaleca się poprosić załogę lotniska o wlepkę z opisem FRAGILE. Jeśli podróż z Birmingham do Rennes jest z przesiadkami zaleca się opisać pudło nazwą kraju, ponieważ obsługa nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie podróży. Na czas lotu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych kartonów warunkowo połącz je ze sobą.

Cena transportu roweru

Cena przewozu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Cena może zmienić się jeśli podróż do danego Birmingham - Rennes ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie bicykla

Rower często przekazuje się w dedykowanym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także ma miejsce w wyznaczonym miejscu.