X
Ładowanie...

Tanie loty Birmingham Rennes

już od 812 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rennes

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rennes
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
14 lis (sob)
KLM
Rennes
08 gru (wto)
KLM
Kraków
15 lis (nie)
KLM
Rennes
08 gru (wto)
KLM
Kraków
16 lis (pon)
KLM
Rennes
09 gru (śro)
KLM
Kraków
16 lis (pon)
KLM
Rennes
11 gru (pią)
KLM
Gdańsk
15 lip (śro)
KLM
Rennes
22 lip (śro)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Birmingham Rennes

Przewodnik po lotach Birmingham Rennes

Lot Birmingham - Rennes z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Birmingham - Rennes i myślisz o zabraniu ze sobą bicykla? Niżej przedstawiamy niewielki poradnik, o czym pamiętać aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Sposobów na transport roweru jest wiele. Na rynku są dostępne specjalne bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy organizator lotu z góry informuje o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów oragnizatora lotu. Wadą kartonu jest niska wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na okres lotu Birmingham - Rennes

Zaleca się poprosić załogę lotniska o wlepkę z opisem FRAGILE. Jeśli podróż z Birmingham do Rennes jest z przesiadkami zaleca się opisać pudło nazwą kraju, ponieważ obsługa nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie podróży. Na czas lotu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych kartonów warunkowo połącz je ze sobą.

Cena transportu roweru

Cena przewozu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Cena może zmienić się jeśli podróż do danego Birmingham - Rennes ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie bicykla

Rower często przekazuje się w dedykowanym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także ma miejsce w wyznaczonym miejscu.