X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Birmingham Wrocław

już od 814 zł
01 maj 08 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Eurowings

Birmingham Wrocław

Bilety lotnicze Eurowings Birmingham Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Birmingham
03 wrz (wto)
Eurowings
Wrocław
10 wrz (wto)
Eurowings
Birmingham
03 wrz (wto)
Eurowings
Wrocław
11 wrz (śro)
Eurowings
Birmingham
03 wrz (wto)
Eurowings
Wrocław
12 wrz (czw)
Eurowings
Birmingham
03 wrz (wto)
Eurowings
Wrocław
09 wrz (pon)
Eurowings
Birmingham
03 wrz (wto)
Eurowings
Wrocław
13 wrz (pią)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Birmingham Wrocław

Przewodnik po lotach Eurowings Birmingham Wrocław

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Birmingham - Wrocław linią Eurowings może być powodem wielu stresów, co jest związane również z procedurami, które należy przejść na lotnisku. Czy da się przyspieszyć odprawę przed wylotem? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz lot Birmingham - Wrocław linią Eurowings? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu oraz data odlotu.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Kolejnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o klucze, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych sytuacjach w grę wchodzi kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do tzw. rękawa lub autokaru rozwożącego turystów na pokład. Należy również podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Birmingham - Wrocław pozwala przejść odprawę online, co zmniejsza formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Siros Angelholm

Tanie loty Valverde Kortrijk

Tanie loty Fuengirola Valkeala

Tanie loty Ploeszti Zagrzeb

Tanie loty Władywostok Frankfurt

Tanie loty Varberg Sztokholm

Tanie loty Liege Storuman

Tanie loty Canakkale Alanya

Tanie loty Konya Lagos

Tanie loty Ukraine Intl Airlines Ateny Larnaca

Tanie loty Dublin Dubaj