gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bodo Las Palmas

już od 1449 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norwegia Las Palmas

Bilety lotnicze Norwegia Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
23 gru (nie)
KLM
Las Palmas
03 sty (czw)
Air Europa
Oslo
24 gru (pon)
KLM
Las Palmas
03 sty (czw)
Air Europa
Oslo
20 gru (czw)
SAS
Las Palmas
07 sty (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Oslo
23 gru (nie)
KLM
Las Palmas
05 sty (sob)
Air Europa
Oslo
24 gru (pon)
KLM
Las Palmas
05 sty (sob)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bodo Las Palmas

Przewodnik po lotach Bodo Las Palmas

Czy tanie linie dają nam możliwość zmienić dane przed lotem Bodo - Gran Canaria

Mamy wykupiony bilet w najniższej cenie, zorganizowana będzie już nasza podróż. Niespodziewanie mimo wszystko okazuje się, że nie możemy lecieć więc chcemy, aby zamiast nas leciał ktoś inny. Ma szansę również stać się tak, że musimy zmienić czas podróży. Czy mimo wszystko możemy dokonać takich zmian? Czy będą one darmowe?

Co mamy prawo przemienić na bilecie na lot Bodo - Gran Canaria?

Jeśli namyślamy się nad tym, które dane mamy szansę zmienić na bilecie, to musimy mieć świadomość, że przede wszystkim nazwisko pasażera. Tu musimy pamiętać, że odciągnięta będzie zapłata za każdy odcinek, którym ma polecieć pasażer. Dlatego trzeba się zorientować, czy nie będzie lepiej jeżeli wykupimy kolejny bilet na tanie loty Bodo - Gran Canaria aniżeli przemienianie samego nazwiska. W dodatku mamy szansę też zmienić datę danej wyprawy. Jeśli w nowym dniu przelot Bodo - Gran Canaria będzie kosztowniejszy, to niedobór musimy dopłacać. Jednak jeżeli wyjdzie, że tanie loty Bodo - Gran Canaria w nowej dacie są kosztować mniej niż my zapłaciliśmy, to różnicy nie otrzymamy. W razie potrzeby, możemy również zmienić tutaj trasę przelotu. Ma szansę to okazać się przydatne, jeżeli wyjdzie, że któraś droga będzie krótsza, a prędzej takiej propozycji nie znaleźliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto także mieć świadomość, czego nie da nam się przemienić. Nie będziemy mogli przemienić oferty na tanie loty Bodo - Gran Canaria z jednego przewoźnika na innego. Nie będziemy także mieli możliwości przemienić kolejności lotu, a więc nie odwrócimy jego kolejności. Za to, zmiana danych płatnika za bilet ma prawo okazać się być przeprowadzona i to bezpłatnie. Musimy wiedzieć, na wprowadzenie jakich zmian pozwalają nam tanie loty Bodo - Gran Canaria tak żebyśmy wiedzieli, co będziemy mieli możliwość zrobić, a czego nie. W dodatku trzeba pamiętać, że te przemiany zazwyczaj będą płatne, a więc może się okazać, że zakupienie nowego biletu na lot Bodo - Gran Canaria będzie korzystniejsze.

Jeśli rezerwujemy przelot samolotem z kilkumiesięcznym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że może dojść do jakichś nieprzewidzianych wydarzeń. Dlatego też, już wcześniej warto się zorientować jakie mamy możliwości dokonania zmian. Każdy przewoźnik ma tutaj własne wytyczne i przez to trzeba przeczytać ich zasady.