X
Ładowanie...

Tanie loty Bodo Ryga

już od 172 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ryga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ryga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ryga
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bodo Ryga

Przewodnik po lotach Bodo Ryga

Zniszczenie torby w trakcie lotu Bodo - Ryga

Lecisz samolotem i na lotnisku okazało się, że torba została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o bagaż podróżujących- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za szkody walizki  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do starania się o rekompensatę za swoją stratę.W sytuacji gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do szkody z winy linii lotniczych.

Uszkodzenie walizki w trakcie lotu do Bodo - Ryga- wskazówki dla turysty

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Bodo - Ryga warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą pracownika, na lotnisku trzeba wypełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale należy pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Myvatn Mykonos

Tanie loty Sarnen Naxos

Tanie loty Aigle Kumla

Tanie loty Sölvesborg Kalamata

Tanie loty Osijek Hudiksvall

Tanie loty Trollhattan Husavik

Tanie loty Egilsstadir Heerbrugg

Tanie loty Parnu Vilhelmina

Tanie loty Rousse Arosa

Tanie loty Ryga Shannon

Tanie loty Silkair Vishakhapatnam