X
Ładowanie...

Tanie loty Bogota Monachium

już od 293 zł
19 gru 26 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monachium

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monachium
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 sty (pon)
Ryanair
Monachium
15 sty (wto)
Ryanair
Amsterdam
23 sty (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Monachium
31 sty (czw)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Dortmund
05 lut (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Monachium
07 lut (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Dortmund
05 lut (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Monachium
12 lut (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Dortmund
05 lut (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Monachium
13 lut (śro)
Eurowings
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bogota Monachium

Przewodnik po lotach Bogota Monachium

Bagaż dla dziecka-informacje dla lecących na trasie Bogota - Monachium

To czy maluch może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym podróżujesz do Bogota - Monachium. Zazwyczaj to kwestia wieku pociechy oraz linii lotniczych, z usług których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z maluchem w wieku do drugiego roku życia znaczna część linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko dziecka. Gdy pociecha ukończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż odprawiany a warunki jego transportu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Bogota - Monachium. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład możesz zabrać wózek spacerówkę, który nie jest wliczany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy walizek  tylko daj załodze tuż przed wejściem do samolotu Bogota - Monachium. Spacerówka ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Bogota, jak i po lotnisku docelowym w Monachium. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz malucha w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego rodzica. Inne akcesoria dziecięce nie nadające się bezpośrednio do przewozu dziecka trzeba nadać jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy opłat określonej przez przewoźnika. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku podróży z dzieckiem rodzica obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest pokarm dla dziecka, w tym płyny, które masz prawo wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy.