X
Ładowanie...

Tanie loty Bol Chaves

już od 115 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Porto
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
19 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
19 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bol Chaves

Przewodnik po lotach Bol Chaves

Odprawa online czy tradycyjna w porcie lotniczym? Na co się zdecydować, planując lot Było - Klucze?

Organizujemy upragnioną podróż, wyszukujemy tanie loty Było - Klucze, by oszczędzić na kupnie biletów lotniczych i nareszcie dokonujemy upragnionej rezerwacji. Myślimy, że teraz to już tylko wejść do kabiny maszyny i polecieć ku wspaniałej przygodzie. Wcześniej jednak czeka nas jeszcze trochę spraw formalnych: musimy przecież dopilnować odprawy. Na którą się zdecydować? Tradycyjną czy w internecie?

Odprawa w internecie – na czym polega?

Kliencie wybierający tanie loty Było - Klucze zazwyczaj mogą korzystać z możliwości dopełnienia odprawy online, która uruchamiana jest przez przewoźników na parę dni przed startem samolotu. To wyjątkowo dogodna alternatywa, ponieważ można jej dokonać komfortowo, za pomocą komputera i bez opuszczania domu. Wystarczy odwiedzić witrynę internetową przewoźnika oraz wyszukać dedykowany odprawie formularz, gdzie wprowadza się niezbędne dane osobowe. Następnie aktywuje się karta pokładowa, którą musi się wydrukować i zabrać ze sobą na pokład samolotu. Ze sobą należy mieć również dokument tożsamości wykorzystany przy odprawie online. Stanowi on potwierdzenie zgodności informacji zawartych na wydrukowanej karcie z rzeczywistymi danymi.

Odprawa w internecie przed przelotem Było - Klucze – dlaczego jest opłacalna?

Odprawa przy pomocy internetu to dogodna alternatywa w przypadku podróżnych, którzy wybierają tanie loty Było - Klucze. Z jakiego powodu? Bo w wypadku wielu popularnych przewoźników odprawa dokonywana na lotnisku wiąże się z dodatkowymi kosztami. Osoby, które pragną podróżować jak najtaniej, powinny wybrać odprawę w sieci, co pozwala oszczędzić nie tylko gotówkę, ale też trochę czasu. W witrynach internetowych przewoźników uzyskamy szczegółowe informacje powiązane z odprawą biletowo-paszportową.

Odprawa online przed lotem a bagaż rejestrowany

Turyści wybierający tanie loty Było - Klucze dosyć często do kabiny samolotu zabierają tylko bagaż podręczny, jednak nie jest to regułą. Przecież gdy wyjeżdżamy na dłuższe wczasy, nie sposób poradzić sobie bez większego bagażu rejestrowanego. W podobnym wypadku i tak niezbędne jest stawienie się do odprawy bagażowej przy przeznaczonym do tego stanowisku. Trzeba pamiętać także o tym, że to akurat w czasie odprawy losowo przydzielane są fotele na pokładzie. Jeśli chcemy zająć jakieś specjalne miejsce, zadbajmy o to przy kupnie biletu lub skontaktujmy się z przewoźnikiem.