X
Ładowanie...

Tanie loty Bolonia Gatwick Arpt

już od 234 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Gatwick Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Gatwick Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
03 kwi (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 kwi (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
03 kwi (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
30 kwi (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 kwi (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
30 kwi (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 mar (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Londyn
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bolonia Gatwick Arpt

Przewodnik po lotach Bolonia Gatwick Arpt

Chcemy siedzieć blisko siebie podczas lotu Bolonia - London (Gatwick)

Jeżeli lecimy Bolonia - London (Gatwick) z bliską osobą, to chcemy być na pokładzie obok siebie. Pragniemy móc porozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta druga osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Przez to warto się zorientować, jak to wygląda u konkretnych przewoźników, bo wtedy będziemy mogli odpowiednio dopasować propozycję do siebie.

Losowo w czasie odprawy na samolot Bolonia - London (Gatwick)

Musimy wiedzieć, że czasami w liniach lotniczych, miejsca rozdzielane są automatycznie w czasie odprawy. Jeżeli planujemy w czasie lotu Bolonia - London (Gatwick) siedzieć obok kogoś nam bliskiego, to wtedy będziemy musieli za to zapłacić. Czasami tanie loty Bolonia - London (Gatwick) dają nam szansę zarezerwowania miejsca, jeśli odprawiamy się w określonej ilości godzin przed lotem. Warto zobaczyć, jak to będzie wyglądało na zarezerwowanym przez nas locie, nawet jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Bolonia - London (Gatwick), tak żebyśmy mieli szansę w porę zareagować oraz próbować wpłynąć na wybór miejsc.

Niejednokrotnie miejsca na lot Bolonia - London (Gatwick) będą zagwarantowane blisko siebie

Rzecz jasna od każdej reguły istnieją odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, możemy mieć gwarancję, że dziecko do 12 lat, będzie lecieć przy nas. To samo jeżeli leci z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas też za darmo możemy wybierać fotele podczas lotu Bolonia - London (Gatwick), tak abyśmy siedzieli przy sobie. Inną grupą tutaj uprzywilejowaną, są ci pasażerowie, którzy mają specjalne karty lojalnościowe. Oni także mogą wybierać interesujące ich fotele, bez konieczności ponoszenia kolejnej opłaty

.

Nie ma znaczenia, czy zarezerwowaliśmy krótki lot, czy najdłuższy. Jeżeli pragniemy, aby ktoś konkretny siedział obok nas, musimy zobaczyć, jaką będziemy mieli możliwość wyboru miejsc. Tanie loty Bolonia - London (Gatwick) mają swoje wytyczne, w zależności od przewoźnika, przez to warto się upewnić jak to się przedstawia. Przy dłuższych lotach, trzeba przemyśleć, czy nie lepiej będzie dopłacić za możliwość zarezerwowania takiego fotela i mieć gwarancję, że faktycznie będziemy siedzieć niedaleko znanych nam ludzi, z którymi przygotowaliśmy tą podróż Bolonia - London (Gatwick). Należy tylko wcześniej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko załatwić.