X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Bolonia Ibiza

już od 194 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Ibiza

Bilety lotnicze Włochy Ibiza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ibiza
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Bolonia Ibiza

Przewodnik po lotach Air Serbia Bolonia Ibiza

Nie bójmy się przesiadania podczas lotu Bolonia - Ibiza

Planując polecieć na urlop, przeważnie patrzymy za połączeniami bezpośrednimi. Wtedy nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą gwarancję, że nasza walizka wraz z nami, dojedzie do miasta finalnego. Ale, warto także panować nad obawami oraz zobaczyć, jak prezentują się połączenia z przesiadkami. Może się okazać, że strach posiada wielkie oczy, a poznając kilka podstawowych zasad, nie będziemy się obawiać. Szczególnie, że wybierając lot z przesiadkami, możemy uzyskać tanie loty Bolonia - Ibiza, a dodatkowo może pojawić się okazja na obejrzenie dodatkowego miasta.

W jakim czasie oferowane okazują się być przesiadki?

Warto mieć świadomość, że przesiadki będą nam zaoferowane, gdy odległość między miejscem wylotowym a docelowym będzie rzeczywiście spora. Albo gdy lecimy do rzadko uczęszczanych miejscowości. Być może, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli liczyć na najkrótszy przelot, ale za to mamy szansę zyskać coś innego. Aby nie siedzieć przez parę godzin w samolocie, będziemy mieli możliwość zrobienia zakupów na lotnisku, zjedzenia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a też czasami wyjścia z lotniska oraz zwiedzenia miejscowości. Dzięki skorzystaniu z przesiadek możemy uzyskać zaoferowane tanie loty Bolonia - Ibiza, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć daną propozycję.

O czym powinniśmy myśleć lecąc Bolonia - Ibiza

Jeżeli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie będziemy potrzebować wizy. Czasami kraje chociażby USA wymagają wizy tranzytowej, jeżeli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też zobaczyć jak przemieszczać się po lotnisku, na którym musimy się przesiąść. Tutaj sporo podpowiedzi odnajdziemy na stronie takiego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, przez to warto się dowiedzieć czy będzie odpowiednio oklejony.

Możliwe, że są nam zaproponowane tanie loty Bolonia - Ibiza, podczas których będziemy mieć przesiadkę. Trzeba poczytać o tym, sprawdzić jacy przewoźnicy mogą w tym uczestniczyć, jak również jaka będzie najniższa cena biletu. Jeśli okażemy się być dobrze przygotowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym przerażającym.