X
Ładowanie...

Tanie loty Bolonia Kopenhaga

już od 194 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kopenhaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kopenhaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Warszawa
06 cze (śro)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kopenhaga
18 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kopenhaga
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kopenhaga
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bolonia Kopenhaga

Przewodnik po lotach Bolonia Kopenhaga

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Bolonia - Kopenhaga

Kupując wakacje z biurem podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jednakże, jeśli wybierasz się w wyjazd osobiście, potrzebujesz dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Bolonia - Kopenhaga, warto zapłacić trochę pieniędzy za ubezpieczenie. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego jest bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej konieczne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy wybierasz tanie loty Bolonia - Kopenhaga, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i samą podróż, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z zagubieniem walizki – chociaż przewożąc drogie rzeczy, warto uzupełniająco je ubezpieczyć. Ponadto daje ci możliwość na rejs powrotny do Polski w wypadku zachorowania i zwróci ci pieniądze za pobyt w szpitalu za granicami, lub w razie, jeśli padniesz ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zaginie i będziesz musiał szukać go, masz gwarantowane wypłacenie kosztów.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia rejsu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne, jeżeli masz przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać dużą stratę na biletach i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania straconych pieniędzy. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Bolonia - Kopenhaga zaskakująco podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka suma.