gs
X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Bolonia Londyn

już od 78 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Londyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Londyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
12 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Bolonia Londyn

Przewodnik po lotach British Airways Bolonia Londyn

Czasami stan zdrowia wyklucza lot Bolonia - Londyn

Planując urlop, naprawdę często będziemy brali pod uwagę przelot samolotem. Od razu chcemy znaleźć najkorzystniejszą wartość biletu, przy okazji też szukając najlepszego przelotu. W głowie już się pakujemy, robimy listy co trzeba przygotować, jakie formularze wypełnić. Czy mamy świadomość, że czasami problemy zdrowotne wykluczają taki sposób podróżowania?

Nie mamy pozwolenia na latanie

Istnieją takie schorzenia, które definitywnie zamykają możliwość korzystania z oferty linii lotniczych. Nie powinniśmy wejść na pokład jeżeli odnotowaliśmy: klaustrofobię, napady paniki, w ostatnim czasie przeżyliśmy zawał serca albo odnotowaliśmy kłopoty z zakrzepicą. Wiedząc, że chorujemy na jedną z tych przypadłości, powinniśmy się oswoić z faktem, że tanie loty Bolonia - Londyn nie będą dla nas.

Jeśli mamy zgodę lekarza, lot Bolonia - Londyn jest możliwy

Istnieją również takie problemy zdrowotne, które nie wykluczają latania Bolonia - Londyn , wtenczas powinniśmy mieć zaświadczenie od doktora. Musimy się z nim skontaktować, jeżeli: jesteśmy w zaawansowanej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, czy astmę. Doktor może uznać, że nasz lot będzie możliwy, pod warunkiem zaopatrzenia się w odpowiednie leki. Oczywiście będziemy musieli pamiętać o zabraniu leków na pokład, wraz z pismem od doktora. Tanie loty Bolonia - Londyn nie będą tutaj robiły najmniejszego problemu, w przypadku zaprezentowania takiego pozwolenia.

Lot Bolonia - Londyn ma być przyjemnością

Wiedzmy, że lot Bolonia - Londyn ma być dla nas jak i innych pasażerów, przede wszystkim radością. Mając świadomość, że nasze zdrowie będzie kłopotem podczas lotu, lepiej zawczasu upewnijmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Zrozumiałym będzie, że tanie loty Bolonia - Londyn taką propozycją kuszą, więc czasami ciężko jest przejść koło nich obojętnie. Ale nasze zdrowie mimo wszystko musi być dla nas najważniejsze.

Przed zamówieniem biletu na trasę Bolonia - Londyn powinniśmy sprawdzić, czy nie będzie dla nas jakichś ograniczeń do skorzystania z takiej propozycji. Wówczas też staniemy się pewniejsi, mając świadomość, że mamy prawo latać, a nasz stan zdrowia nie jest dla nas w tym przypadku najmniejszą przeszkodą. Spokojnie mamy szansę spełnić marzenie o poznawaniu świata.