X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Bolonia Olbia

już od 278 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Olbia

Bilety lotnicze Włochy Olbia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
10 gru (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Olbia
14 gru (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
10 gru (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Olbia
16 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
10 gru (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Olbia
18 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
06 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Olbia
14 gru (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
06 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Olbia
16 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Bolonia Olbia

Przewodnik po lotach Lufthansa Bolonia Olbia

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Bolonia - Olbia linią Lufthansa?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeżeli polecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien posiadać określone wymiary i wagę, tak byśmy mieli gwarancję, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Bolonia do Olbia musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, pieniądze i wszystkie wartościowe przedmioty, nawet wtenczas, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Bolonia - Olbia linią Lufthansa oferują nam szansę wzięcia na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba decydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niewielkim kosztem kupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na wierzchu, aby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Bolonia - Olbia linią Lufthansa

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty czy odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Bolonia - Olbia linią Lufthansa nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a ostateczny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza swoją politykę bagażową

Planując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia posiada swoją politykę bagażową. Dlatego warto sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie proponujące tanie loty Bolonia - Olbia linią Lufthansa, posiadają dosyć spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie zobaczyć, jakie rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo stresów w czasie lotu.