X
Ładowanie...

Tanie loty Bolonia Sheremetyevo

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bolonia Sheremetyevo

Bilety lotnicze Bolonia Sheremetyevo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bolonia Sheremetyevo

Przewodnik po lotach Bolonia Sheremetyevo

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Zamieszanie, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to na pewno trudne przeżycie. Zdradzamy, czego powinieneś się spodziewać przed pierwszym lotem i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Kiedy podróżujesz do krajów europejskich, konieczny będzie tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Bolonia - Moscow (Sheremetyevo), uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie monety i papiery, które nosisz w kieszeniach, połóż tam również torebkę, kurtkę lub chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Bolonia - Moscow (Sheremetyevo)

Tanie loty najczęściej pozwalają wnieść jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a złożona konstrukcja dokładnie zrolowanych bluzek nie została rozwalona.

Na szczycie ułóż potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je zaprezentować przy odprawie. Zrób tak, by żeby pod ręką była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry torby warto włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby rujnować starannie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy można wziąć na pokład w tanich lotach Bolonia - Moscow (Sheremetyevo).