X
Ładowanie...

Tanie loty Bordeaux Genua

już od 267 zł
30 mar 06 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
02 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
06 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
02 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bordeaux Genua

Przewodnik po lotach Bordeaux Genua

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla pasażerów

Organizujesz lot samolotem do Bordeaux - Genua i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Bordeaux - Genua oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Bordeaux - Genua, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych pasażerów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: pieniądze, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu rejestrowanym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.