X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Bordeaux Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 sie 29 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Bordeaux Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Bordeaux Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Bordeaux Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Bordeaux Kraków

Jak spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Bordeaux - Kraków linią Ryanair?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli polecimy samolotem, to interesuje nas sprawa bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą do środka. Istotne jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli gwarancję, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Bordeaux do Kraków należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę i wszystkie kosztowne przedmioty, także wtenczas, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Bordeaux - Kraków linią Ryanair oferują nam szansę wzięcia na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba decydować się na te konieczne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio dokupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Bordeaux - Kraków linią Ryanair

Jeżeli bierzemy tylko bagaż podręczny, lub pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Bordeaux - Kraków linią Ryanair nie mają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz także kosmetyki, a ostateczny limit na nie to 1 litr.

Każda linia ma własne reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia posiada własną politykę bagażową. Przez to warto zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Bordeaux - Kraków linią Ryanair, mają dość wysokie ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, jakie przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie musi mieć wielkości oraz wagę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.