X
Ładowanie...

Tanie loty Bordeaux Stansted Arpt

już od 79 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Stansted Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Stansted Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Olsztyn
10 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
10 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dusseldorf
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bordeaux Stansted Arpt

Przewodnik po lotach Bordeaux Stansted Arpt

Czy w czasie podróży Bordeaux - London (Stansted) będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy organizujemy przelot samolotem, to przeważnie martwimy się różnymi sprawami. Czy będziemy mogli zarezerwować najkorzystniejszy bilet, czy będziemy mogli korzystać z najkrótszego lotu. Zastanawiamy się, czy dobrze zrobimy odprawę, czy nie zgubimy walizki. Jednak rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy wybranym przez niego kierunku Bordeaux - London (Stansted), ma szansę wystąpić jetlag.

Czemu przy dalekich trasach Bordeaux - London (Stansted) pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To przemęczenie, rozdrażnienie, bóle głowy i problemy z koncentracją, które pojawiają się, gdy nasz lot Bordeaux - London (Stansted) ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wówczas organizm musi stracić kilka godzin – kiedy polecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te parę godzin zyskuje – jeśli polecimy na zachód, co odczuje lepiej. Dlatego zamawiając tanie loty Bordeaux - London (Stansted) i mając świadomość, że będziemy lecieć przez kilka stref. Warto wiedzieć, co robić aby to nieprzyjemne odczucie było jak najmniejsze.

Co kiedy będziemy lecieć Bordeaux - London (Stansted) na zachód?

Jeżeli wykupiliśmy tanie loty Bordeaux - London (Stansted) i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to trzeba zacząć kłaść się trochę później spać. Tak jeszcze przed wylotem będziemy przyzwyczajać ciało do zmiany. Kiedy już znajdziemy się w samolocie, trzeba zrobić wszystko, aby nie zasnąć. Możemy przejść się między fotelami, napić się wody, jeść dania posiadające białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc warto przygotować sobie idealny posiłek już wcześniej, żeby był rozbudzający. Jeśli już przelot Bordeaux - London (Stansted) dobiegł końca, to nie ulegnijmy zmęczeniu. Połóżmy się dopiero w nocy. Świetnym planem będzie spacer w blasku słońca, łatwiej przepędzimy ochotę położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Bordeaux - London (Stansted)

Przelot Bordeaux - London (Stansted) z zachodu na wschód?

Gorszy dla naszego ciała będzie lot Bordeaux - London (Stansted) z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, warto położyć się prędzej spać i tak samo prędzej wstawać. Tu podczas lotu Bordeaux - London (Stansted) warto będzie zasnąć, a pomogą nam w tym posiłki pełne węglowodanów, i ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu na miejsce, warto dać sobie dzień na przyzwyczajenie się i próbujmy się dopasować do panujących tam godzin snu i jedzenia.

Jeżeli mamy już wykupione tanie loty Bordeaux - London (Stansted) i nie chcemy, aby jetlag zepsuł nam podróż. To trzeba się do tego właściwie przygotować. Nie spożywajmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na czas, który będzie w miejscu docelowym, wtedy również łatwiej się na niego przestawimy.