gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bordeaux Turyn

już od 689 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 gru (wto)
Air France
Turyn
03 sty (czw)
Air France
Warszawa
25 gru (wto)
Air France
Turyn
04 sty (pią)
Air France
Berlin
12 mar (wto)
Air France
Turyn
15 mar (pią)
Air France
Warszawa
25 gru (wto)
KLM
Turyn
05 sty (sob)
Air France
Kraków
04 gru (wto)
KLM
Turyn
08 gru (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bordeaux Turyn

Przewodnik po lotach Bordeaux Turyn

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to na pewno mało komfortowe doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać przed rejsem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Bordeaux - Turyn, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, włóż tam także neseser, płaszcz czy szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Bordeaux - Turyn

Tanie loty najczęściej dają ci zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco duży, że bez problemu się do niego spakujesz. Jednak warto wszystko rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a złożona konstrukcja mocno skręconych bluzek nie była zburzona.

Na górze ułóż potrzebne dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w czasie kontroli. Postaraj się aby na wierzchu znalazła się także kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu warto umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, zawczasu sprawdź, jakie przedmioty możesz zabrać na pokład w tanich lotach Bordeaux - Turyn.