X
Ładowanie...

Tanie loty Borispol Arpt Szczecin

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Borispol Arpt Szczecin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Borispol Arpt Szczecin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Borispol Arpt Szczecin

Przewodnik po lotach Borispol Arpt Szczecin

Czy podczas lotu Kyiv (Borispol) - Szczecin odczujemy jetlag?

Jeżeli planujemy przelot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się różnymi sprawami. Czy będziemy mogli zarezerwować najtańszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego lotu. Zastanawiamy się, czy dobrze się odprawimy, czy nie zagubimy bagażu. Mimo wszystko rzadko kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego połączeniu Kyiv (Borispol) - Szczecin, ma szansę pojawić się jetlag.

Z jakiego powodu przy dalekich lotach Kyiv (Borispol) - Szczecin występuje jetlag

Myślimy co to jest? To zmęczenie, rozdrażnienie, bóle głowy i trudności ze skupieniem się, jakie występują, kiedy nasz przelot Kyiv (Borispol) - Szczecin będzie miał miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas ciało musi stracić kilka godzin – jeśli polecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te kilka godzin dostaje – jeżeli polecimy na zachód, co odczuje lepiej. Z tego powodu zamawiając tanie loty Kyiv (Borispol) - Szczecin i wiedząc, że przelecimy przez parę stref. Warto sprawdzić, co robić aby to nieprzyjemne wrażenie okazało się być minimalne.

Co jeśli lecimy Kyiv (Borispol) - Szczecin na zachód?

Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Kyiv (Borispol) - Szczecin i wiemy, że polecimy na zachód, to warto iść trochę później spać. Tak jeszcze przed wylotem przyzwyczaimy organizm do zmiany. Kiedy już znajdziemy się na pokładzie, trzeba robić wszystko, żeby nie spać. Można spacerować między fotelami, napić się wody, jeść dania posiadające białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie niewielkiej ilości jedzenia na pokład, więc warto przygotować sobie idealny posiłek już prędzej, żeby okazał się być pobudzający. Jeżeli już lot Kyiv (Borispol) - Szczecin się skończył, to nie ulegajmy zmęczeniu. Idźmy spać dopiero wieczorem. Dobrym pomysłem okaże się być spacer w blasku słońca, szybciej pokonamy chęć wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Kyiv (Borispol) - Szczecin

Lot Kyiv (Borispol) - Szczecin z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego organizmu będzie przelot Kyiv (Borispol) - Szczecin z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, trzeba kłaść się wcześniej do spania i tak samo wcześniej się budzić. Tutaj w czasie przelotu Kyiv (Borispol) - Szczecin warto będzie spać, a dopomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, oraz ziołowe herbaty na sen. Po przylocie na miejsce, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz starajmy się dostosować do tamtejszych godzin spania i jedzenia.

Kiedy posiadamy już wykupione tanie loty Kyiv (Borispol) - Szczecin i nie mamy ochoty, żeby jetlag popsuł nam wyjazd. To warto się do tego właściwie przyszykować. Nie spożywajmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na dworze. Po zajęciu miejsca ustawmy zegarek na czas, który będzie w miejscu docelowym, wtedy również prościej się do niego przyzwyczaimy.