X
Ładowanie...

Tanie loty Boston La Coruna

już od 1903 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto La Coruna

Bilety lotnicze

Dowolne miasto La Coruna
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 lip (śro)
British Airways
La Coruna
07 lip (sob)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Boston La Coruna

Przewodnik po lotach Boston La Coruna

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Boston - La Coruna

Wyruszasz w podróż do Boston - La Coruna i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników daje możliwość na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Boston - La Coruna przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Boston - La Coruna musisz obligatoryjnie zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez linie lotnicze na trasie do Boston - La Coruna, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego kodem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do La Coruna bez szwanku.