X
Ładowanie...

Tanie loty Bourgas Budapeszt

już od 198 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
27 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
11 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 lip (wto)
Ryanair
Budapeszt
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 lip (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bourgas Budapeszt

Przewodnik po lotach Bourgas Budapeszt

Podczas lotu Bourgas - Budapeszt mamy określone prawa i obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że w czasie przelotu Bourgas - Budapeszt tak jak i w różnych przypadkach, mamy swoje prawa, ale i obowiązki. Warto je znać, jeszcze zanim wsiądziemy do samolotu, tak abyśmy umieli z nich korzystać, bo wówczas będziemy mieli pewność, że nasz lot przeminie nam rzeczywiście bez problemów.

Poznajmy się z wytycznymi przewoźnika

Musimy wiedzieć, że każdy z przewoźników posiada swój kodeks, z którym musimy się zapoznać. Jeśli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć polecenia stewardess, to możemy zostać usunięci, albo nie będziemy wprowadzeni na samolot Bourgas - Budapeszt. Dodatkowo, nie będzie nam wtedy należała się rekompensata.

Co jeżeli lot Bourgas - Budapeszt jest opóźniony?

Jeśli nasz lot Bourgas - Budapeszt jest spóźniony, lub przesunięty na kolejny dzień, to przewoźnik ma obowiązek zorganizowania nam wyżywienia, a także noclegu w sytuacji dłuższego czekania. Przy samolocie odwołanym, powinien nam wyszukać inne dogodne połączenie oraz pokryć koszty jego zarezerwowania. Te zasady obowiązują również wtedy, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Bourgas - Budapeszt, wyjątkiem będzie, jeśli w regulaminie który otrzymaliśmy do zaakceptowania, linie lotnicze zaznaczą inaczej.

Zgubiono nasz bagaż w czasie przelotu Bourgas - Budapeszt?

Jeśli został zagubiony nasz bagaż w czasie podróży samolotem Bourgas - Budapeszt to także będzie należała nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu istotne, że płaciliśmy za przelot tak niską kwotę . To do przewoźnika będzie należało właściwe zajęcie się całym bagażem w czasie lotu i to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest wykupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, bo wtedy nawet wykupując tanie loty Bourgas - Budapeszt, uzyskujemy gwarancję, że cała ta sprawa zostanie wyjaśniona stosunkowo szybko.

Podczas lotu Bourgas - Budapeszt mamy też obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie jest istotne czy lecimy długą trasą czy być może wybraliśmy tą trwającą najkrócej . W czasie każdego przelotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale również obowiązki. Będzie należało do nich stawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i okazanie niezbędnych pism. Dokładne słuchanie załogi i zastosowanie się do jej zaleceń. Ale też stosowanie się do zasad, jakie mają tanie loty Bourgas - Budapeszt odnośnie przedmiotów transportowanych w naszym bagażu.

Jeżeli chcemy, żeby nasz przelot Bourgas - Budapeszt przeminął naprawdę miło. To przez cały czas powinniśmy pamiętać o tym, że mamy swe prawa i muszą być one pilnowane. Ale mamy także określone obowiązki i powinniśmy je wypełniać z odpowiednim oddaniem.