X
Ładowanie...

Tanie loty Brač Miluza

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Brač Miluza

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brač Miluza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Brač Miluza

Przewodnik po lotach Brač Miluza

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- poradnik dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Było - Mulhouse samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Było - Mulhouse poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Przepisy wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zabronione. Głównie należą do nich materiały, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a także naboje. Dodatkowo zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zabrania jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również wnoszenie na pokład materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Było -Mulhouse i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków przewozu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Było - Mulhouse muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu głównym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Było - Mulhouse: