X
Ładowanie...

Tanie loty Avianca Brasilia Bogota

już od 837 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bogota

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bogota
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Panama
17 cze (pon)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Bogota
05 lip (pią)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Panama
17 cze (pon)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Bogota
06 lip (sob)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Panama
17 cze (pon)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Bogota
07 lip (nie)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Panama
18 cze (wto)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Bogota
04 lip (czw)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Panama
18 cze (wto)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Bogota
05 lip (pią)
Copa Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Avianca Brasilia Bogota

Przewodnik po lotach Avianca Brasilia Bogota

Czy jest szansa zabrać medykamenty na przelot Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A.

Jeżeli mieliśmy wcześniej okazję skorzystać z oferty przewoźników Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A., to bez wątpienia wiemy, jak trzeba spakować walizkę. Co jednak, kiedy teraz musimy wziąć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, jak to wygląda, jakie leki mamy możliwość ze sobą wziąć i czy możemy je mieć w walizce podręcznej? Warto skontrolować tą kwestię, tak abyśmy posiadali świadomość, że przelot Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A. przeminie nam spokojnie i bez niepotrzebnego stresu.

Leki w walizce podręcznej w czasie podróży Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A..

Głównie warto wiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A., to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty możemy mieć w bagażu podręcznym. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w oddzielnej siatce. Wtedy sprawdzanie odbędzie się sprawniej, i będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada jest taka, że mieć możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla każdego oraz te na receptę. Przy tych drugich, warto posiadać zaświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się sprawdzić w celu potwierdzenia leków.

Jaki będzie limit na ich ilość?

W przypadku medykamentów w płynie, nie będzie ograniczenia na ich liczbę. To znaczy, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Lecz, powinniśmy brać tylko taką liczbę medykamentów, jaka będzie nam rzeczywiście potrzebna w czasie wycieczki. Tanie loty Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A. zezwalają też na zabranie ze sobą małych, spakowanych igieł, jeżeli jakiś lek jest podawany podskórnie, ale ich posiadanie także trzeba od razu przedstawić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy mieć ze sobą niezbędne środki przepisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli sprawdzimy warunki odnośnie do wiezienia medykamentów, to dowiemy się, że możemy także mieć ze sobą sprzęt medyczny. Ale warto spytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo być może będą musiały być w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę zabrać na pokład medykamenty oraz potrzebny sprzęt medyczny, da nam możliwość w końcu śmiało skorzystać z propozycji, którą mają dla swoich klientów tanie loty Brasilia - Bogota linią Avianca - Aerovías del Continente Americano S.A..