X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Alicante

już od 282 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Alicante

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Alicante
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
05 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
02 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
15 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
04 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
11 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Alicante
17 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bratysława Alicante

Przewodnik po lotach Bratysława Alicante

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Bratysława - Alicante?

Planujesz lot do Bratysława - Alicante i jedyną dostępną opcją jaką oferująprzewoźnicy jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze wskazówki, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, czasem zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przystanków z Bratysława do wybranego Alicante jest możliwa, zwłaszcza w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy z pomocą przychodzą ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli organizujesz podróż Bratysława - Alicante Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie wariant przesiadkowy jest dla Ciebie! Z reguły loty przesiadkowe kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to praktyczny algorytm, który znajduje loty z przesiadkamina trasie z Bratysława do Alicante najbardziej korzystne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku w trakcie procedury check-in należy zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie pasażer powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz w punkcie startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot z przesiadką Bratysława - Alicante - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany odprawia się w miejscu rozpoczęcia podróży i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażowa na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku odpraw, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, torbę trzeba raz jeszcze nadać. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Bratysława - Alicante warto przeczytać, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Alicante. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Bratysława - Alicante: