X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Ateny

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bratysława Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bratysława Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bratysława Ateny

Przewodnik po lotach Bratysława Ateny

Ruszamy w podróż Bratysława - Ateny - w jaki sposób zapakować bagaż podręczny?

Sporo podróżnych, nawet tych dla których tanie loty Bratysława - Ateny nie są pierwszym lotem, zgłasza trudności ze spakowaniem swego bagażu podręcznego. To znaczy, że czasami są zmuszeni dokupywać bagaż rejestrowany, lub są zmuszeni rezygnować z wzięcia pewnych przedmiotów. Ale jeżeli poznamy warunki przygotowywania takiego bagażu, to stanie się to łatwiejsze. Lecz zapamiętajmy, że różne linie lotnicze posiadają wyznaczone dla niego różne wymiary i różną masę. Warto się więc upewnić, co za zasady będą panowały podczas naszego lotu Bratysława - Ateny.

Co powinniśmy znać pakując bagaż podręczny na lot Bratysława - Ateny

Przede wszystkim, zdecydowanie lepiej będzie się opłacało, jeżeli zrezygnujemy z walizki a zamiast niej weźmiemy torbę podróżną. Jest ona na pewno bardziej elastyczna, a więc prościej będzie nam do niej włożyć niezbędne w czasie podróży Bratysława - Ateny przedmioty. Dodatkowo jeśli nie możemy czegoś zmieścić, bo będziemy przekraczać wtenczas zasady nałożone przez tanie loty Bratysława - Ateny, to powinniśmy włożyć na siebie więcej warstw ubrań. Jeżeli mamy jakieś ciężkie buty, to lepiej je włożyć na siebie, aby nie przeciążały bez potrzeby naszego bagażu podręcznego.

Zakupy na miejscu?

Z pewnością mnóstwo rzeczy, szczególnie kosmetyków jesteśmy w stanie otrzymać już na miejscu. Przez to miast zajmować nimi walizkę w czasie lotu Bratysława - Ateny, najlepiej zrobimy, jeśli kupimy je po dotarciu na miejsce. Ma szansę się wówczas okazać, że dość, że nie będziemy przepłacać za walizkę, ale także niektóre z tych przedmiotów możemy otrzymać taniej.

Część przedmioty musimy pokazać w czasie kontroli na lot Bratysława - Ateny

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że niektóre przedmioty będziemy musieli zaprezentować w czasie odprawy. Przez to bez względu czy wybierzemy tradycyjne linie lotnicze czy decydujemy się na tanie loty Bratysława - Ateny, laptopy, czytniki e-booków jak i smartfony musimy trzymać na górze torby. Tak żeby łatwo je było wyciągnąć do pokazania. To znacznie skróci okres odprawy oraz zmniejszy liczbę nerwów, które stracimy.

Trzeba spytać tych mocniej wyuczonych podróżnych o to, jak pakują własny bagaż, zwłaszcza jeśli planują wziąć ze sobą na lot Bratysława - Ateny jedynie ten podręczny. To ważne, bo tanie loty Bratysława - Ateny za bagaż w luku bagażowym pobierają zazwyczaj dosyć sporą opłatę, dlatego jeśli będzie taka możliwość. Pakujmy tylko bagaż podręczny.