X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Bukareszt

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bratysława Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bratysława Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bratysława Bukareszt

Przewodnik po lotach Bratysława Bukareszt

Jakich rzeczy nie możemy transportować samolotem Bratysława - Bukareszt przez granicę?

Jeśli jesteśmy na urlopie poszukujemy ciekawych rzeczy, które pozwolą nam zatrzymać te niesamowite chwile na dłużej. Jednak należy pamiętać, że nie wszystko możemy przewieźć do kraju, nawet jeśli zgodzimy się na tanie loty Bratysława - Bukareszt. Dlatego nim dopełnimy transakcji, trzeba się zorientować co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego nie. Przewoźnicy na swoich witrynach internetowych prezentują odpowiednie informacje na ten temat, więc trzeba się z nimi poznać.

Na przelot Bratysława - Bukareszt nie weźmiemy nic co pochodzi od zwierząt

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że na pokład nie możemy wziąć nic, co jest pochodziło od zwierząt. W ogóle nalewek z wężem, biżuterii z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Dodatkowo, warto również pamiętać, że tanie loty Bratysława - Bukareszt nie zezwolą nam na transportowanie muszli albo koralowców, jak również należy zapomnieć o pewnych roślinach, jak chociażby tych mięsożernych. Im rzetelniej zapoznamy się ze spisem zabronionych rzeczy, tym znaczniejsza jest szansa, że tych kupionych pamiątek nie będziemy musieli zostawiać na lotnisku w czasie odprawy.

Czego także nie przywieziemy?

Warto wiedzieć, że przedmioty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Bratysława - Bukareszt nie zezwolą nam wziąć na swój pokład także rzadkich przedmiotów sztuki, drogich antyków, czy autentycznych rycin. Jeśli w czasie kontroli na lot Bratysława - Bukareszt zawartość naszego bagażu będzie tworzyć wątpliwości, to ta rzecz z tego bagażu zostanie zabrana. Powinniśmy jednak już prędzej się zorientować, co możemy wziąć a czego nie, żeby później nie było zawiedzenia.

To, że będziemy korzystać z oferty, którą mają dla nas tanie loty Bratysława - Bukareszt, nie oznacza, że mamy prawo przewozić wszystko co zapragniemy. Są pewne ograniczenia, do nich powinniśmy się stosować. W razie wątpliwości, zawsze też możemy się kontaktować z danym przewoźnikiem, żeby sprawdzić, czy to co pragniemy ze sobą zabrać jest dozwolone czy nie. Im dokładniej poznamy się z tymi wytycznymi, tym mniej będziemy się stresować przy kontroli, bo będziemy wiedzieli, że tutaj nie łamiemy prawa.