X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Helsinki

już od 548 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ryga
20 sie (pon)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Helsinki
22 sie (śro)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Ryga
20 sie (pon)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Helsinki
25 sie (sob)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Ryga
21 sie (wto)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Helsinki
25 sie (sob)
Air Baltic
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sie (śro)
Air Baltic
Helsinki
12 sie (nie)
Air Baltic
Warszawa
08 sie (śro)
Air Baltic
Helsinki
13 sie (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bratysława Helsinki

Przewodnik po lotach Bratysława Helsinki

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze cieszą się ogromną popularnością wśród podróżnych, pozwalając na rezerwowanie biletów po kosztach. Chcesz wybrać się w podróż Bratysława -Helsinki i nie wiesz, czego możesz się spodziewać po linii typu typu low-cost? Skorzystaj z naszego poradnika, a wszystko będzie jasne!

Tani lot - mniejszy komfort?

Turyści korzystający z usług tanich przewoźników niejednokrotnie zauważają, że panuje tam niższy komfort niż w przypadku tradycyjnych lotów. I rzeczywiście - samoloty linii typu low cost najczęściej lądują na lotniskach oddalonych od głównych portów, a to może wiązać się z koniecznością skorzystania z dodatkowego środka transportu do hotelu. Należy również podkreślić, że na pokładzie nie są serwowane darmowe posiłki, a maszyny mają zagęszczoną liczbę miejsc siedzących. Podróżni wyruszający w podróż Bratysława -Helsinki muszą też liczyć się z dodatkowymi opłatami za bagaż przewożony w luku.

Oszczędzaj na kosztach biletów lotniczych

Tych kilka wad nie jest jednak w stanie konkurować w niskimi cenami, które gwarantują linie typu low cost. Planujesz lot do Rzymu, Pragi, Amsterdamu, a może do Lizbony? Dzięki dostępnym ofertom podróżowanie jest bardzo ułatwione. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a turyści jedynie z bagażem podręcznym nie muszą ponosić dodatkowych opłat.

Na czym oszczędzają tanie linie lotnicze?

Interesują Cię tanie loty Bratysława -Helsinki i chcesz dowiedzieć się, na czym oszczędzają niskobudżetowi operatorzy? Przede wszystkich korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa jest zdecydowanie tańsza niż tych na których lądują samoloty tradycyjnych linii. Duże oszczędności pozwala również uzyskać sposób rezerwacji miejsc - w większości przez internet, a także pominięcie pośredników.