X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Korfu

już od 240 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Korfu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Korfu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
12 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
06 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
20 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
05 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
10 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bratysława Korfu

Przewodnik po lotach Bratysława Korfu

Co może znajdować się w bagażu podczas lotu Bratysława - Korfu

Jeśli lecimy pierwszy raz, ponieważ w końcu do podróży skusiły nas tanie loty Bratysława - Korfu, to niewątpliwie zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nam nie wolno. Dlatego warto zajrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej stronie posiadają różne linie lotnicze. Wówczas mamy możliwość na ten temat pozyskać naprawdę sporą wiedzę.

Co można mieć w samolocie podczas podróży Bratysława - Korfu

Głównie okazujemy się być ciekawi, co można wziąć ze sobą na pokład samolotu podczas przelotu Bratysława - Korfu? Trzeba mieć świadomość, że możemy zabrać trochę pożywienia, jeżeli będzie ono spakowane przez producenta. Dodatkowo możemy wziąć niewielką ilość płynów, ale nie więcej niż 1 litr, a poza tym muszą być w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny zostać spakowane razem, w przezroczystym worku, ponieważ wtedy łatwiej przejdziemy przez odprawę. I nie będzie miało tu znaczenia, czy wybierzemy regularne linie czy tanie loty Bratysława - Korfu, tego typu wytyczne będą nas obowiązywały wszędzie.

W czasie lotu Bratysława - Korfu medykamenty mamy prawo mieć

Nawet jeżeli postanowimy wykupić bilet na najtańszy przelot za , to mimo wszystko powinniśmy mieć świadomość, że medykamenty na pokład samolotu mamy prawo wnieść. Zarówno te, które będą ogólnodostępne jak dla przykładu lek na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych drugich powinniśmy mimo wszystko mieć pismo od lekarza. Rzecz jasna możemy mieć ich ze sobą tyle, ile faktycznie potrzebujemy podczas wyjazdu, a więc jeżeli będzie to trwająca krótko podróż , to nie należy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeżeli chcemy na lot Bratysława - Korfu zabrać większą ilość płynów, albo chcemy wziąć coś ostrego, to trzeba to spakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wówczas będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przewieźć, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Bratysława - Korfu. Musimy mimo wszystko wiedzieć, że bez względu na to, do którego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli zabrać ze sobą substancji łatwopalnych i wybuchowych, a to oznacza, że w domu muszą pozostać różnego typu butle z gazem i latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie obostrzenia w odniesieniu do walizek posiadają tanie loty Bratysława - Korfu oraz pozostali przewoźnicy. Im więcej na ten temat wiemy, tym mniejszą ilość rzeczy będziemy musieli wyjąć z walizki w czasie kontroli i zostawić na lotnisku.