X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bratysława Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bratysława Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bratysława Madryt

Przewodnik po lotach Bratysława Madryt

Tanie loty Bratysława - Madryt dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

W podróż na drugi koniec świata może udać się też dziecko. W czasie poszukiwania tanich lotów, należy od razu zaznaczyć, że chcesz zarezerwować bilet dla niepełnoletniego. Sprawdź, jak zarezerwować bilet dla dziecka.

Rezerwacja biletu dla dziecka

Znajdując bilet musisz już od początku zaznaczyć ile lat mają podróżni. Zasada podziału biletów przebiega na innych zasadach w różnych liniach lotniczych. Z reguły jednak zaznacza się, czy podróżnym jest dziecko do lat 2, od 2 do 12 (albo 13) roku życia, czy starszego nastolatka.

Bilet dla malucha musi zostać zapisany na jej imię i nazwisko. To jego data urodzenia i PESEL muszą być naniesione na karcie pokładowej, a nie rodzica, który robi rezerwację. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeśli chcesz zabrać niemowlę na kolanach i nie zamierzasz wykupywać dodatkowego miejsca. Ale wtedy możesz zabrania wyłącznie jednego bagażu podręcznego.

Koszt biletów dla dzieciaków

W tanich lotach Bratysława - Madryt i w regularnych liniach lotniczych zazwyczaj ustalone zostały stałe ceny za miejsca dla dzieci. W tym pierwszym przypadku czasami rzecz jasna są poddawane przecenom, podobnie jak bilety dla dorosłych. Dzieci które ukończyły 13-14 lat najczęściej podróżują za pełną cenę.

Kiedy lecisz z niemowlęciem na kolanach i nie będziesz potrzebować dla niego miejsca, będziesz musiał zapłacić zaledwie mniej więcej 20% zwykłego biletu. Dzieci do skończenia dwóch lat mające własne siedzenie muszą zapłacić więcej za bilety, ich cena to od 50 do 100% normalnego biletu dla osoby dorosłej.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Bratysława - Madryt