X
Ładowanie...

Tanie loty Bratysława Wiedeń

już od 241 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
23 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bratysława Wiedeń

Przewodnik po lotach Bratysława Wiedeń

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Bratysława - Wiedeń

Wybierając się na wakacje z biurem podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz wyjazd samodzielnie, będziesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Bratysława - Wiedeń, powinno się dopłacić kilka złotych za polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej potrzebne jest podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Obojętnie, czy decydujesz się na tanie loty Bratysława - Wiedeń, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne wlicza i rejs samolotem, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z utratą bagażu – ale przewożąc wartościowe przedmiotu, trzeba uzupełniająco wykupić polisę. A także zapewnia ci powrót do kraju w wypadku problemów zdrowotnych i odda ci pieniądze za leczenie za granicami, lub wtedy, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zniknie i będziesz musiał szukać go, masz gwarantowane odzyskanie kosztów.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne, jeśli masz przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność wypłacenia straconych pieniędzy. Nie bój się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Bratysława - Wiedeń znacznie podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża stawka.